Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Prawa autorskie

Pliki z zadaniami, archiwum z danymi do zadań oraz klucz odpowiedzi pochodzą ze strony Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (cke.gov.pl). Mój serwer jest mirrorem tych plików, które udostępniane są publicznie za darmo. Nie posiadam żadnych praw autorskich do tych plików. Na życzenie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej mogę usunąć te pliki ze swojego serwera.

Nie jestem właścicielem plików oznaczonych na serwerze jako "Rozwiązanie proponowane" (odnośnik zewnętrzny). Są to rozwiązania z innych serwisów, a ja tylko udostępniam link do nich. Jednocześnie nie gwarantuję, że podane rozwiązanie jest poprawne oraz nie gwarantuję tego, że link będzie działał. Na życzenie autora poszczególnych zadań, mogę usunąć linki do jego strony.

Jestem właścicielem plików o nazwach "zad[numer].zip". Rozwiązania tych zadań są w 100% mojego autorstwa. Zezwalam na kopiowanie [tych] plików i ich udostępnianie w celach niezarobkowych jednakże udostępniane pliki muszą zawierać plik "COPYRIGHT.txt" lub jego treść wklejoną w zawartość wraz z adresem strony internetowej (maturazinfy.cba.pl).

Pobierz plik COPYRIGHTS.txt

Jeśli doceniasz zawartość, którą dla Ciebie przygotowałem, udostępnij tę stronę swoim znajomym.

I sprawdź czym jeszcze się zajmuję :)

Moje projekty